tuzla toy poodle üretim

Tuzla Toy Poodle Üretim Merkezi

Toy Poodle üretim merkezleri birçok farklı ülkede ve Türkiye’de de bazı bölgelerde bulunuyor. En iyi koşullarda üretilen ve sahiplendirme aşmasına kadar bakımları profesyonel şekilde üstlenilen Toy Poodle köpekler birçok hayvansever tarafından sahipleniliyor. Tuzla Toy Poodle üretim merkezi olarak orijinal Toy Poodle’lara Türkiye’de de ulaşma imkanı sağlanmaktadır.

Toy Poodle cinsi köpek ırkının kendine has birçok özelliği bulunmaktadır. Sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmeleri için safkan olmaları önemlidir. Safkan Toy Poodle cins köpek sahiplenmek için üretim merkezimizle iletişime geçerek güvenle ailenizin yeni üyesiyle tanışabilirsiniz.  

Toy Poodle Genel Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde süs köpeği türleri arasında en bilinen ırklardan olan Toy Poodle cinsi köpeklerin kendine has birçok genel özelliği bulunuyor. Sevimli ve zeki bir köpek ırkı olan Toy Poodle’ları sahiplenmeden önce bu özeliklerine bakarak safkan olup olmadıklarını anlamanız mümkündür. İstanbul Tuzla ve çevresi başta olmak üzere Toy Poodle cinsi köpek sahiplenirken tüm bu özellikleri bilmeniz fayda sağlayacaktır.

Kendine has özellikleri ile dikkat çeken Toy Poodle cinsi köpeklerin başlıca özellikleri ise kısaca şunlardır:

Omuz hizasından ölçüldüğünde ortalama boyları 24 – 28 cm arasında değişmektedir.

2 ila 4 kg ağırlıklara ulaşabilirler.

İnce, kıvırcık ve yük dokulu bir tüy yapısına sahiptir.

Canlı, neşeli, zeki ve sosyal karakter özelliklerine sahiptir.

Kolay eğitilebilir.

Oyuncu ve yüksek enerji seviyesine sahiptir.

Genelde uyum sağlayan bir yapıdadır.

Sahipleriyle kolayca bağ kurabilen Toy Poodle’lar sevimli yapılarıyla dikkat çekmektedir. Toy Poodle büyümüş hali bile küçük boyutlarda olması bu köpek ırkının evlerde de sıklıkla tercih edilmesini sağlamaktadır.  

Toy Poodle Orijinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Toy Poodle’ların safkan olup olmadığını anlamak için bazı fiziksel özelliklerine dikkat edilmesi gerekecektir. Öte yandan güvenilir Toy Poodle yetiştiricilerinden sahiplenme işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu güveni her zaman sağlayarak sizlerin Toy Poodle cinsi köpek sahiplenme sürecinde sorun yaşamamasını sağlamaya devam ediyoruz.

Toy Poodle cinsi köpeklerin en belirgin özelliği boyutları ve tüy yapısıdır. Geniş yapıda, sarkık şekilde duran büyük kulakları bulunur. Yoğun tüy yapısı düşük kulaklar ile birleşince oldukça sevimli bir görüntü sınar. Kıvırcık tüyleri ve kısa bir kuyruğa sahiptir. Kuyruğu da tüylü bir yapıdadır. Toy Poodle sahiplenme süreci öncesinde köpeğinizin bu özelliklerine dikkat ederek safkan olup olmadığını anlamanız mümkündür.  

Toy Poodle Hangi Ülkeye Ait?

Toy Poodle cinsi köpek ırkı Fransız kökenli bir türdür. Poodle ırkı ilk olarak 19. yüzyılda Almanya’da av köpeği olarak yetiştirilse de ırkın popülerlik kazanması Fransızlar tarafından sağlanmıştır. Bu nedenle Fransız kökenli bir ırk olarak değerlendirilmektedir.

Fransız aristokrasisi içinde geçmişten günümüze bir hayli popüler olan Toy Poodle cinsi köpekler günümüzde geniş bir kesim tarafından evcil hayvan olarak tercih edilmektedir. Tuzla Toy Poodle üretim merkezi ile safkan yavrular yetiştirerek ülkemizde de bu özel köpek ırkının sahiplendirilmesinde önemli görev üstlenmeye devam ediyoruz.  

Toy Poodle Safkan Mı?

Toy Poodle sahiplenmek isteyenler için safkan orijinal Toy Poodle türlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. İlk görüşte bile genel fiziksel özelliklerine göre safkan olduğunu rahatlıkla anlayabileceğiniz Toy Poodle köpekleri hemen sahiplenebilirsiniz.

Kendine has karakteri, fiziksel özellikleri ve sevimlilikleriyle ilk görüşte kendine hayran bırakan Toy Poodle’lar, Poodle cinsinin en küçük üyesi olarak dikkat çekmektedir. Güvenilir üretim merkezlerinden sahiplenerek safkan bir Toy Poodle ile ömür boyu bir arkadaşlık yapabilirsiniz. Bakımını üstlenecek kişilerin uygun yaşam alanlarını ve koşulları sağlaması önemlidir. Hassas bir köpek türü olduğundan hiçbir bakımının ihmal edilmemesi gerekiyor. Toy Poodle ücretsiz sahiplenme süreci ve safkan köpek ırklarına en güvenilir şekilde hemen ulaşabilirsiniz.

Tuzla Toy Poodle’lar Kaç Lira?

Evcil hayvan edinmeye karar verdikten sonra karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Özellikle Toy Poodle gibi özel ırkları sahiplenme sürecinde farklı fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür. Sahiplendirme sürecinde her zaman güvenilir hizmet sağlayarak yeni dostunuzla tanışmanızı sağlıyoruz.

Tuzla Toy Poodle üretim merkezi ile sahipleneceğiniz safkan Toy Poodle cinsi köpekler, ilk bakışta sizi kendisine bağlayacaktır. Yavru Toy Poodle’ları tercih ederek erken yaşlarından itibaren onları eğitebilir ve kısa sürede size alışmasını da güvenle sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.