Red Brown Toy Poodle Yavru Bakımı

Red Brown Toy Poodle Yavru Bakımı

Küçük ırk köpekler arasında bulunan Red Brown Toy Poodle yavru olarak sahiplenilmelidir. Genellikle 10 aylıkken yetişkinliğe geçen bu köpekler yavruyken çok kolay şekilde eğitilir. Keskin bir zekaya sahip oldukları için evde bakımı en ideal köpek ırklarındadır. Ayrıca sahiplerini memnun etmeye hevesli ve uysal yaklaşımları öne çıkan karakter özellikleridir. İtaatkar ve sadakatli yapısı bu köpeklerin en önemli yanlarındandır. Red Brown Toy Poodle köpeklerin kahverengi tüylü olanlarına verilen isimdir. Halk arasında kaniş adıyla da bilinen bu süs köpekleri ortalama 15 yıllık yaşam ömrüne sahiptir. Toy Poodle sahiplenme konusunda detaylı bilgileri tecrübeli ekibimizden alabilirsiniz.

Teacup Toy Poodle

Sevimli haliyle hemen dikkat çeken Toy Poodle gittiği her ortamda ilgiyi üzerinde toplar. Yalnız kaldığı zaman terkedilme korkusu yaşayan bu köpekler devamlı ilgi ister. Dolayısıyla evde uzun süre kendi başına bırakılması doğru değildir. Sevecen yapısı ve uysal karakter özellikleri bakımından en ideal evcil hayvanlardandır. Daha önce hiç evde köpek bakmamış kişiler bile bu köpekleri rahatlıkla sahiplenebilir. Bunun nedeni yavru red Brown Toy Poodle köpeklerin öğrenmeye çok açık olmasıdır.

Sevimli olduğu kadar yüksek zekasıyla da dikkat çeken Toy Poodle’lar basit bir şekilde eğitilebilir. Kaniş köpeklere farklı bir hava katan bu ırkın kendine has özellikleri vardır. Genellikle kısa adımlarla hareket etse de son derece hareketli ve enerjiktir. Havlama sesi az olduğundan ve çok tüy dökmemesinden dolayı apartman dairesinde bakıma elverişlidir. Günümüzde giderek popülerlik kazanan Teacup Toy Poodle türlerine göz atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toy Poodle Yavru Sahiplendirme

Hassas yapıya sahip olan Toy Poodle’lar, diğer süs köpeklerine nazaran daha oyuncu ve zekidir. Evde sık sık yabancılarla karşılaşması Toy Poodle’ları tedirgin edebilir ancak bu köpekler misafir dostudur. Diğer yabancı hayvanlarla kısa sürede anlaşıp iyi ilişkiler kurabilir. Yüksek zekaları sayesinde Toy Poodle eğitimi çok daha kolaydır. Ancak evde bu köpeklere daha konforlu bir yaşam alanı sunmak için öncelikle yavrular seçilmelidir. Oyuncu kaniş köpekleri Poodle cinsinin en ufak üyeleridir.

Sanki bir oyuncak gibi görünen Toy Poodle’lar uysal ve akıllıdır. Bu cinslerin burun uzunluğu standart ve minyatür türler kadar uzun değildir. Kıvrık tüyleri köpeğin genetik özelliklerine bağlı olarak farklı renklerde olabilir. Genellikle kahverengi, siyah, gri, krem ve beyaz renklerde Toy Poodle köpekler popülerdir. Ancak bunların en çok talep gören red Brown adı verilen kızıla çalan kahverengi tüylere sahip olanlardır. Toy Poodle yavru sahiplendirme konusunda profesyonel destek almak istiyorsanız en doğru adrestesiniz.

Satılık Toy Poodle İlanları

Toy Poodle’lar küçük apartman dairelerinde bile rahatlıkla bakılabilen köpeklerdendir. Bu cins zaman zaman havlasa da komşuları rahatsız edecek kadar gürültü yapmaz. Ayrıca yeni insanlara karşı dengeli bir tutuma sahip olduğundan yabancılara saldırmaz. Diğer köpeklere ve evcil hayvanlara agresif olmadığı için evde bakımı idealdir. Satılık Toy Poodle ilanları arasında kendi bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Bunun için Türkiye çapında hizmet veren profesyonel ekibimizden destek almanız yeterlidir.

Oyuncak ırklar arasında gösterilen Toy Poodle’lar halk arasında süs köpeği veya kaniş adıyla bilinir. Bu köpeklerin boyu 30 cm’yi geçmez ve ağırlığı ortalama 2.5 kilo kadardır. Doğru ve sağlıklı koşullarda bakıldığında bir Toy Poodle’ın yaşam ömrü 18 yıla kadar uzanır. Ancak genellikle genetik koşullara bağlı olarak 14 yıl kadar yaşarlar. Red Brown Toy Poodle yavru köpek sahiplenmek isteyenler için en ideal seçimlerden biridir. Üstün zekası ve kolay eğitilebilir karakteri sayesinde evin en sevimli üyesi olmaya adaydır.

Satılık Toy Poodle Yavru

Birbirinden farklı renklerde üretilen Toy Poodle’lar arasında kahverengi olanlar oldukça popülerdir. Bir de koyu turuncu veya kayısı renginde olanlar da öne çıkan renklerdir. Ufak yapıda olan Toy Poodle’ların tüyleri de kısa ve kıvırcık yapıdadır. Yuvarlak bir yüze sahip olan bu köpekler sevimli göründüğü kadar akıllı canlılardır. İlk kez köpek bakacak kişiler satılık Toy Poodle yavru ilanlarından dilediğini tercih edebilir. Alerji sorunu yaratmadığı için evde küçük çocuğu bulunan kişiler bile Toy Poodle sahibi olabilir.

Toy Poodle sahiplenmeden önce köpeğin anne ve babasının genetik durumuna ve safkan olup olmadığına bakılmalıdır. Yavruluk döneminde küçük çocuklarla yalnız bırakılması doğru değildir. Bu köpekler ortalama 10 aylık olduktan sonra yetişkinlik dönemine girer. Doğumdan sonraki 10 aylık süreçte eğitimleri mutlaka bilinçli bir şekilde verilmelidir. Aksi halde şımarık ve başına buyruk davranışlar görülmesi kaçınılmazdır. Daha önce hiç köpek beslememiş kişiler bile bazı taktikleri uygulayarak Toy Poodle yavrularını eğitebilir.

Toy Poodle Yavru Fiyat

Küçük ırkların aksine çok hareketli ve enerjik olan Toy Poodle köpekler sevgi doludur. Bulundukları her ortamda görünüşleri ve hareketliliği ile dikkat çekmeyi bilir. Ufak boyutları sayesinde apartman dairelerinde bakmaya uygun bir cinstir. Son yıllarda özellikle TV reklamlarında da sık sık görmeye başladığımız bir türdür. Bu yüzden ilk kez köpek sahibi olmak isteyenler de Toy Poodle seçiminde bulunmaktadır. Toy Poodle yavru fiyat seçenekleri köpeğin safkan olup olmamasına, genetik özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Çocuğunda veya kendisinde alerjisi olan kişiler Toy Poodle köpekleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Çünkü bu köpeklerin tüyleri ince yapılı olmayıp saç gibi sık ve kalın yapıdadır. Kalın köklü olduğundan dolayı sık sık dökülmez ve alerji yapmaz. Evde bakım için en ideal küçük ırklardan biridir. Halk arasında kaniş köpek olarak bilinen Toy Poodle yavrularına ulaşmak artık çok daha kolaydır. Bütçenizi yormadan en sevimli yavrulara sahip olmak için doğru adrestesiniz.

Toy Poodle Ücretsiz Sahiplenme

Özellikle baş ve boyun kısmının günlük olarak fırçalanması gereken Toy Poodle bakımı son derece basittir. Bunun dışında günlük 20 30 dakika kadar egzersiz ihtiyacını karşılamanız yeterli olacaktır. Son derece oyuncu bir yapıda olan Toy Poodle sahiplenmek isteyenler satın alma dışında ücretsiz ilanları takip edebilir. Toy Poodle ücretsiz sahiplenme yapan kişiler öncelikle bu köpeğe uygun bir yaşam alanı sunmalıdır. Yumuşak, dalgalı ve kıvırcık tüyleri ile dış görünüşü son derece sevimli bir köpek türüdür.

Toy Poodle Sahibinden Ücretsiz

Toy Poodle köpeklerin yavruluk kürkünden yetişkine geçiş döneminde tüy dökülme sorunu görülmez. Yaklaşık 18 aylık köpekler tamamen yetişkin olmuş sayılır. Evde bakımı son derece basit olan Toy Poodle sahibinden ücretsiz olarak verilebilir. Bunun dışında bütçenize en uygun koşullarda yavru Toy Poodle’lar arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Son yılların en popüler evcil hayvanlarının başında gelen bu köpeklerin fiyatları çeşitlilik gösterir.

Red Brown Toy Poodle Özellikleri

Zeki ve eğitime açık bir cins olduğu için evde bakımı son derece kolaydır. Temel itaat eğitimini kolayca öğrenen Toy Poodle’lar sadakati yüksektir. Bu köpeğin temel eğitimlerini vermek için tecrübeli olmaya gerek yoktur. Daha önce hiç köpek bakmamış kişiler bile uzmanların tavsiyelerine uyarak yavruları eğitebilir. Red Brown Toy Poodle yavru köpekler gereksiz havlamadığı için apartmanda sorun çıkarmadan bakılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.