aydın toy poodle fiyat

Aydın Toy Poodle Yavrusu Fiyat

Zeki, çevik ve son derece sevimli bir ırk olan Toy Poodle, mizacıyla da oldukça sevilmektedir. Genelde Aydın Toy Poodle yavrusu sahiplendirme konusunda öne çıkan kentlerden biri olarak birçok ailede tercih edilmektedir. Yavruluk döneminden itibaren köpek sahiplenmek oldukça önemli bir konudur. Bunun temel nedeni ise köpeklerin erken yaşlarda daha iyi eğitilebilir olması ve size daha kolay bağlanmasının sağlanması olacaktır.

Irksal özellikleri bakımından Toy Poodle türünün kıvırcık tüyleri, zekaları ve oyuncu yapısı dikkat çekicidir. İlk görüşte kendini belli eden bu özellikler yavruluk döneminden itibaren görülecektir. Erken yaşlardan itibaren güvenli şekilde bir Toy Poodle sahiplenerek yeni dostunuzla vakit geçirmeye başlayabilirsiniz.

Aydın Yavru Poodle Ne Kadar?

Yavru cins köpeklerin büyük bölümü yüksek fiyatlar ile satılmaktadır. Satın alma süreci öncesinde sahiplenme seçeneklerinin neler olduğunu öğrenmek daha doğru bir çözümdür. Toy Poodle yavrularının sahiplendirilmesine ilişkin firmamız ile iletişime geçerek en kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Günümüzde Toy Poodle sahibinden ücretsiz olarak da yeni yuvalarına verilmektedir. Sahipleneceğiniz köpeğiniz için uygun ortamı sağlayabiliyor olmanız ve onun yaşamını sürdürmesini sağlamak için yeterli yaşam alanlarının bulunması gibi konular süreci sizin için kısaltacaktır. Toy Poodle yavrusu sahiplenmeye karar verdiğiniz ilk andan itibaren tüm soru işaretlerinizi bizimle birlikte giderebilirsiniz.

Toy Poodle Kaç Aylıkken Dışarı Çıkar?

Evcil köpeklerin ve Toy Poodle gibi özle ırkların dışarı çıkarılmadan önce mutlaka aşılarının eksiksiz olarak yaptırılmış olması gerekiyor. 16 – 20 haftalık olana kadar genelde 3 haftada bir hatırlatma dozu ile aşıları tamamlanmaktadır. Bu sürecin ardından 2 hafta geçmesiyle birlikte Toy Poodle köpeklerinizle dışarda da vakit geçirebilirsiniz.

Tüm aşıların eksiksiz ve doğru şekilde yapılmış olması son derece önemlidir. Özellikle Toy Poodle cins köpekler sosyal ve oyuncu bir yapıda olduğu için çevresel faktörler ve diğer köpekler ile yakın bir temas içinde olabilir. Aydın Toy Poodle yavrusu için güvenilir bir kent olsa da burada da dış faktörlerden köpeğiniz etkilenebilir. Bu nedenle aşıları tamamlanmadan asla dışarı çıkarılması önerilmez.

Toy Poodle Alerji Yapar Mı?

Hipoalerjenik bir yapıda olan Toy Poodle, tüy dökme durumunda veya salyası olması halinde bile çoğu zaman alerji yapmaz. Anti alerjik yapısının olması nedeniyle evlerde de bakımı en çok tercih edilen köpek ırklarından biri haline gelmiştir. Alerjik olmayan özellikleri ve sağlıklı kendine has özellikleri dikkat çekmektedir. Toy Poodle fiyat ve sahiplendirme seçeneklerinde de köpeğin sahip olduğu bu tür temel özellikler öne çıkmaktadır.

Toy Poodle cinsi köpeklerin bulunduğu ortamlara kolay adapte olması ve ailenin diğer üyeleri ile uyum sağlaması da sevilen köpek ırkları arasında yer almasını sağlamıştır. Toy Poodle gibi özel köpek ırklarını sahiplenerek çocuklarınızla da erken yaşlardan itibaren güvenli ve sağlıklı şekilde köpeğinizin iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

Toy Poodle Yavrusu Günde Kaç Saat Uyur?

Uykuyu son derece seven bir köpek türü olan Toy Poodle’lar gün içinde uzun süre uyuyabilmektedir. Toy Poodle yavruları genelde günlük olarak 15 saate kadar bir uyku süresine sahip olabilir. Yetişkin Toy Poodle’lar ise ortalama 12 – 13 saat kadar uyuyabilmektedir. Bu nedenle yavruluk döneminden itibaren bir Toy Poodle sahiplendiyseniz köpeğinizin uzun süre şekerleme yapmasından endişe duymanız gerekmez.

Toy Poodle sahiplenme sürecinin ardından eve gelen yavru bir süre uyum problemi yaşayabilir. Onun çevreyi kendi tanıması ve güvende hissetmesi önemlidir. Kendin güvende hissetmeye başladığı ilk andan itibaren daha uzun ve rahat bir uyku çekmek isteyebilir.  

Aydın Yavru Toy Poodle Sahiplendirme

Yavru köpeklerin sahiplendirilmesi yetişkin köpeklere göre çok daha kolaydır. Yavru köpekler daha kolay eğitilebilir ve uyum sağlayabilir özelliklere sahip olacağı için herhangi bir köpek sahiplenmek isteyen kişilerin yavruluktan itibaren bu süreci araştırmaları gerekecektir.

Toy Poodle cinsi köpeklerde yavruluktan itibaren en çok sahiplendirilen köpek türleri arasında yer almaktadır. Aydın Toy Poodle yavrusu sahiplenme sürecinizde her zaman güvenli tercihlerde bulunmak için destek alabilirsiniz. Sahiplendirme sürecinde her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. Toy Poodle yavrularını güvenli şekilde sahiplenmek ve evinizin en yeni ve sevimli üyesiyle tanışmak için hemen sahiplenme koşullarımızı inceleyebilirsiniz.  

Leave a Reply

Your email address will not be published.